Dmuchawa LB 18 LTX BL Metabo 601607850
Cena regularna:
971,70 zł
Cena regularna:
790,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LB 18 LTX BL Dmuchawa akumulatorowa
Opis produktu
- Mocna i cicha dmuchawa akumulatorowa do łatwego oczyszczania placów i dróg z liści i śmieci
- Precyzyjna regulacja siły wydmuchu dzięki płynnemu ustawianiu prędkości powietrza
- Stała siła wydmuchu podczas pracy w trybie ciągłym dzięki płynnej blokadzie przełącznika przyśpieszenia
- Mocny silnik bezszczotkowy stanowi gwarancję wysokiej mocy i długiego czasu pracy na jednym ładowaniu akumulatora
- Wąska, dobrze wyważona i lekka konstrukcja z gumowanym uchwytem pozwala niemęczącą pracę blisko ciała
- Miękka uprząż zapewnia ergonomiczną pozycję podczas pracy
- Solidna, łatwa do demontażu dysza rurowa z metalowym pierścieniem ochronnym
- Ergonomiczne przechowywanie na ścianie dzięki praktycznej zawieszce
- Ekologiczne i ciche zasilanie akumulatorowe umożliwia zastosowania w miejscach wymagających zachowania ciszy
- Wiele marek, jeden system akumulatorowy: ten produkt można łączyć z wszystkimi akumulatorami 18 V i ładowarkami marek CAS: www.cordless-alliance-system.com
Szczegóły techniczne
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Prędkość przepływu powietrza | 150 km/h |
| Przepływ powietrza | 650 m³/h |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 0 - 20300 /min |
| Ciężar bez akumulatora | 2.1 kg |
| Ciężar z akumulatorem | 2.5 kg |
| Bieg jałowy | 2.5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 68 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 89 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 dB(A) |
Zakres dostawy
| dysza rurowa |
| uprząż |
| bez akumulatora, bez ładowarki |
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 18V |
| Zawartość | Basic w kartonie |
| Typ narzędzia | Dmuchawa |
| Model | LB 18 LTX BL |
| Producent | Metabo |
| Rodzaj zasilania | akumulatorowy |