Festool Pilarka mieczowa UNIVERS SSU 200 EB-Plus 576563
Cena regularna:
7 095,00 zł
Cena regularna:
5 768,29 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mała i poręczna, umożliwiająca cięcie na głębokość 200 mm
Zarówno drewno, jak i materiały izolacyjne: pilarka mieczowa UNIVERS SSU 200 nadaje się do cięcia wszystkich standardowych materiałów stosowanych w konstrukcjach drewnianych, o grubości do 200 mm. Szyna prowadząca umożliwia bezproblemowe wykonywanie prostych cięć wzdłużnych, poprzecznych i skośnych oraz przycinanie krokwi bez wyrw. Cecha szczególna: UNIVERS waży tylko 6,5 kg, co umożliwia pracę bez zmęczenia.
Głębokość cięcia 200 mm przy wadze 6,5 kg
Precyzyjne przekroje dzięki specjalnej konstrukcji stołu SSP 200, która umożliwia stosowanie szyny prowadzącej
Ogromny wachlarz zastosowań dzięki możliwości cięcia pod kątem do 60°
Wymiana łańcucha i kasowanie luzu bez użycia narzędzi
Obrotowy króciec ssący do przyłączenia odkurzacza
Płynna praca bez szarpnięć i bardzo wysoka jakość cięcia
Elektronika utrzymująca stałą liczbę obrotów niezależnie od obciążenia
Możliwość doboru optymalnego rodzaju łańcucha tnącego
Specyfikacja:
| Moc: | 1600 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Typ zasilania: | sieciowe |
| Długość przewodu: | 7 m |
| Opakowanie: | Systainer SYS3 M 437 |
| Praca z szyną prowadzącą: | Tak |
| Szyna prowadząca: | brak |
| Zakres regulacji kątowej: | 0° do 60° |
| Maks. głębokość cięcia przy 60°: | 100 mm |
| Maks. głębokość cięcia przy 90°: | 200 mm |
| Maks. głębokość cięcia przy 45°: | 140 mm |
| Prędkość obrotowa: | 4600 RPM |
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 230V |
| Zawartość | Basic w walizce |
| Typ narzędzia | Piła/ Pilarka/ Przecinarka/Zagłębiarka/Nożyce |
| Model | SSU 200 EB-Plus |
| Producent | Festool |
| Rodzaj zasilania | sieciowy |