Kapówka pilarka KGS 254 M 613254000
Cena regularna:
1 931,10 zł
Cena regularna:
1 570,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KGS 254 M Kapówka
Opis produktu
- Pilarka do cięcia kątowego i ukośnego w mobilnej klasie M, z funkcją posuwu – lekka, precyzyjna, przyjazna dla użytkownika
- Precision Cut Line (PCL): precyzyjna linia cięcia bez konieczności dodatkowej regulacji dzięki zmyślnie umieszczonej diodzie LED
- Duża wydajność cięcia dzięki funkcji posuwu do szerokich elementów
- Talerz obrotowy z funkcją szybkiego i precyzyjnego ustawiania najczęściej używanych kątów dzięki punktom zapadkowym
- Możliwość pochylenia piły tarczowej w zakresie od -2 do 47° pozwala na wykonywanie podcięć tylnych
- Masywna konstrukcja z aluminiowego odlewu ciśnieniowego umożliwia stosowanie do najcięższych zadań
- Efektywne odsysanie wiórów przez zintegrowane gniazdo ssące
- Funkcja łagodnego rozruchu wydłużająca żywotność silnika i przekładni
- Wysuwane poszerzenia stołu, również z możliwością demontażu, do podpierania bardzo długich elementów
- Zacisk szybkomocujący do bezpiecznego mocowania obrabianego elementu od góry lub od przodu
- Ogranicznik głębokości umożliwia wykonywanie rowków
- Wszystkie podziałki i elementy obsługowe dobrze widoczne z pozycji stanowiska pracy
- Ergonomiczne powierzchnie chwytne umożliwiające noszenie jedną lub obiema rękami
| Wymiary | 726 x 485 x 543 mm |
| Powierzchnia odkładcza | 345 x 760 mm |
| Maks. szerokość cięcia 90°/45° | 305 / 215 mm |
| Maksymalna głębokość cięcia 90°/45° | 92 / 47 mm |
| Grubość cięcia 90°/90° | 305 x 92 mm |
| Grubość cięcia 45°/45° | 215 x 47 mm |
| Regulacja stołu obrotowego w lewo/prawo | 50 / 50 ° |
| Pochylenie piły tarczowej w lewo/prawo | 47 / 2 ° |
| Piła tarczowa | 254 x 30 mm |
| Moc znamionowa S1 100% | 1450 W |
| Moc znamionowa S6 20% | 1800 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 4500 /min |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 3200 /min |
| Prędkość cięcia | 60 m/s |
| Ciężar | 16.1 kg |
| Długość kabla | 2 m |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 86 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 99 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Piła tarczowa „Precision cut wood – classic”, 254x30 Z48 |
| 2 zintegrowane poszerzenia stołu |
| Ogranicznik długości |
| Zacisk do mocowania obrabianego elementu |
| Klucz do wymiany piły tarczowej |
| Zwijacz przewodu |
| Worek na wióry |
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 230V |
| Zawartość | Basic w kartonie |
| Typ narzędzia | Piła/ Pilarka/ Przecinarka/Zagłębiarka/Nożyce |
| Model | KGS254M |
| Producent | Metabo |
| Rodzaj zasilania | sieciowy |