| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Maks. wydajność chłodzenia poniżej temperatury otoczenia | 17 °C |
| Maks. temperatura ogrzewania | 60 °C |
| Kubatura | 24 l |
| Ciężar z akumulatorem | 5.9 kg |
Zakres dostawy
Cena regularna:
639,60 zł
Cena regularna:
520,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KB 18 BL Chłodziarka akumulatorowa
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Maks. wydajność chłodzenia poniżej temperatury otoczenia | 17 °C |
| Maks. temperatura ogrzewania | 60 °C |
| Kubatura | 24 l |
| Ciężar z akumulatorem | 5.9 kg |
Zakres dostawy
| bez akumulatora, bez ładowarki |
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 18V |
| Zawartość | Basic w kartonie |
| Typ narzędzia | Inne |
| Model | KB 18 BL |
| Producent | Metabo |
| Rodzaj zasilania | akumulatorowy |
Bezpieczeństwo