Odkurzacz Metabo ASR 25L SC 602024000
Cena regularna:
2 054,10 zł
Cena regularna:
1 670,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ASR 25 L SC Odkurzacz uniwersalny
- Odkurzacz do pracy na sucho/mokro dopuszczony do zastosowań przemysłowych
- Niewielka masa i zwarta konstrukcja umożliwia mobilne użytkowanie
- Gniazdo do podłączenia elektronarzędzia umożliwiające czyszczenie na budowie, w warsztacie itd.
- Gniazdo do podłączenia elektronarzędzia umożliwiające korzystanie z automatycznego wyłącznika odkurzacza
- SelfClean: półautomatyczne oczyszczanie filtra podczas przerw w pracy
- Ochrona użytkownika: certyfikat zgodności z normą UE dla pyłów klasy L
- Automatyczny wyłącznik przy odkurzaniu na mokro, aktywowany po osiągnięciu maksymalnego napełnienia
- Automatyka opóźniająca wyłączenie silnika w celu całkowitego opróżnienia węża ssącego
- Antystatyczne wyposażenie podstawowe zapobiega gromadzeniu ładunków elektrostatycznych przy stosowaniu odpowiednich akcesoriów
- Możliwość nawijania przewodu
- Praktyczny schowek na osprzęt i półka
- System przechowywania i transportu: połączenie walizki MetaLoc oraz odkurzacza za pomocą systemu Metadepot (osprzęt)
- Dwa poliestrowe filtry kasetowe o dużej powierzchni filtracji stanowią gwarancję stałej wysokiej mocy ssącej
| Maks. przepływ powietrza | 4380 l/min |
| Podciśnienie | 270 hPa (mbar) |
| Powierzchnia filtra | 8600 cm² |
| Maks. pobór mocy | 1400 W |
| Pojemność zbiornika | 25 l |
| Średnica węża ssącego | 35 mm |
| Długość węża | 3.2 m |
| Ciężar | 11 kg |
| Długość kabla | 8 m |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 72 dB(A) |
Zakres dostawy
| Wąż ssący (Ø 35 mm / 3,2 m) |
| Adapter uchwytu |
| 2 rury ssące z tworzywa sztucznego |
| 2 kasety do pyłów z poliestru (klasa M) |
| Worek filtrujący z flizeliny |
| Ssawka szczelinowa |
| Ssawka uniwersalna |
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 230V |
| Zawartość | Basic w kartonie |
| Typ narzędzia | Odkurzacz |
| Model | ASR 25L SC |
| Producent | Metabo |
| Rodzaj zasilania | sieciowy |