Pilarka tarczowa Metabo KT 66 BL 601166500
Cena regularna:
2 398,50 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KT 66 BL Pilarka tarczowa do cięcia wgłębnego
- Pilarka tarczowa do cięcia wgłębnego z silnikiem bezszczotkowym gwarantująca skuteczne zagłębianie w materiale i precyzyjne cięcia na głębokość do 66 mm (!)
- Regulowane osadzanie bez luzów na szynach prowadzących produkcji Metabo i innych producentów zapewnia precyzyjne cięcie
- Wielostronne zastosowanie dzięki zmiennej prędkości obrotowej dla różnych materiałów
- Podwójny wskaźnik do dokładnego ustawiania głębokości cięcia z szyną prowadzącą i bez niej
- Funkcja podcięcia tylnego do dokładnych przejść, możliwość ustawiania pozycji 0° i 45° zapewniają najwyższą dokładność cięcia
- Szybka i łatwa wymiana brzeszczotu za pomocą dźwigni do ustawiania skokowego pozycji wgłębiania i blokady wrzeciona
- Możliwość docinania blisko ściany
- Wziernik w osłonie ułatwia precyzyjne cięcie
- Hamulec zatrzymania bardzo szybko unieruchamia piłę tarczową i zwiększa bezpieczeństwo
- Bezpyłowe cięcie dzięki workowi na pył o dużej pojemności albo dzięki możliwości podłączenia odkurzacza
- Króciec wyrzutowy wiórów indywidualnie obracany i ustalany do każdej pozycji roboczej
| Moc znamionowa | 1200 W |
| Maksymalna głębokość cięcia przy 90° | 66 mm |
| Maksymalna głębokość cięcia przy 45° | 43 mm |
| Maks. głębokość cięcia z szyną prowadzącą | 61 mm |
| Ø tarczy x otwór | 165 x 20 mm |
| Zakres nachylenia od/do | - 1 / + 46 ° |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 2250 - 5000 /min |
| Ciężar bez kabla | 4.9 kg |
| Długość kabla | 4 m |
| Cięcie płyt wiórowych | 2.5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 94 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 102 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Piła tarczowa „precision cut wood – classic”, 165x20 Z42 WZ 5° |
| Worek na pył |
| Klucz sześciokątny |
| metaBOX 340 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 230V |
| Zawartość | Basic w kartonie |
| Pojemność akumulatora | 5,0 Ah |
| Typ narzędzia | Piła/ Pilarka/ Przecinarka/Zagłębiarka/Nożyce |
| Model | KT 66 BL |
| Producent | Metabo |
| Rodzaj zasilania | sieciowy |