Pilarka tarczowa aku Metabo KT 18 LTX 601866840
Cena regularna:
2 583,00 zł
Cena regularna:
2 100,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KT 18 LTX 66 BL Akumulatorowa pilarka tarczowa do cięcia wgłębnego
- Akumulatorowa piła tarczowa do cięcia wgłębnego z silnikiem bezszczotkowym do cięcia wgłębnego w materiale i precyzyjnego piłowania na głębokość do 66 mm (!)
- Regulowane osadzanie bez luzów na szynach prowadzących produkcji Metabo i innych producentów zapewnia precyzyjne cięcie
- Wysokowydajne akumulatory LiHD i silnik bezszczotkowy Metabo zapewniają maksymalną siłę i długotrwałe cięcie
- Wielostronne zastosowanie dzięki zmiennej prędkości obrotowej dla różnych materiałów
- Podwójny wskaźnik do dokładnego ustawiania głębokości cięcia z szyną prowadzącą i bez niej
- Funkcja podcięcia tylnego do dokładnych przejść, możliwość ustawiania pozycji 0° i 45° zapewniają najwyższą dokładność cięcia
- Możliwość cięcia w pobliżu ściany, w odległości do 14 mm
- Bezpyłowe cięcie dzięki workowi na pył o dużej pojemności albo dzięki możliwości podłączenia odkurzacza
- Automatyczne włączanie i wyłączanie podłączonego odkurzacza dzięki CordlessControl (dostępny jako osprzęt)
- Króciec wyrzutowy wiórów indywidualnie obracany i ustalany do każdej pozycji roboczej
- Hamulec wrzeciona zatrzymuje piłę wyjątkowo szybko, zwiększając tym samym bezpieczeństwo
- Wziernik w osłonie ułatwia precyzyjne cięcie
- Szybka i łatwa wymiana brzeszczotu za pomocą dźwigni do ustawiania skokowego pozycji wgłębiania i blokady wrzeciona
- Z metaBOX, inteligentnym rozwiązaniem transportu i przechowywania
- Wiele marek, jeden system akumulatorowy: ten produkt można łączyć z wszystkimi akumulatorami 18 V i ładowarkami marek CAS: www.cordless-alliance-system.com
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Zakres nachylenia od/do | - 1 / + 46 ° |
| Regulowana głębokość cięcia | 0 - 66 mm |
| Maksymalna głębokość cięcia przy 90° | 66 mm |
| Maksymalna głębokość cięcia przy 45° | 43 mm |
| Maks. głębokość cięcia z szyną prowadzącą | 61 mm |
| Ø tarczy x otwór | 165 x 20 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 2250 - 5000 /min |
| Maks. prędkość cięcia | 43 m/s |
| Ciężar bez akumulatora | 4.3 kg |
| Ciężar z akumulatorem | 5.3 kg |
| Cięcie płyt wiórowych | 2.5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 90 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 101 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Piła tarczowa „precision cut wood – classic”, 165x20 Z42 WZ 5° |
| Worek na pył |
| Klucz sześciokątny |
| metaBOX 340 |
| bez akumulatora, bez ładowarki |