Podkaszarka Metabo FSD 36-18 LTX BL 40 601610850
Cena regularna:
1 537,50 zł
Cena regularna:
1 250,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FSD 36-18 LTX BL 40 Kosa mechaniczna akumulatorowa
- Cicha mechaniczna kosa akumulatorowa z kompaktowym uchwytem obwiedniowym do efektywnej pracy również w trudno dostępnych miejscach
- Wszechstronne zastosowanie dzięki dwużyłkowej szpulce do koszenia trawy oraz nożowi tnącemu (osprzęt) do podszycia
- Łatwa regulacja żyłki tnącej poprzez lekkie dociśnięcie głowicy żyłki do podłoża podczas pracy
- System wymiany żyłki tnącej Metabo Quick: szybka i beznarzędziowa wymiana żyłki bez zdejmowania i otwierania głowicy
- Mocny silnik bezszczotkowy stanowi gwarancję wysokiej wydajności cięcia i długiego czasu pracy na jednym ładowaniu akumulatora
- Łatwe rozpoczynanie pracy dzięki szybkiemu i mocnemu systemowi rozruchu
- Elastyczna praca dzięki płynnej regulacji prędkości
- Duża wytrzymałość podczas użytkowania dzięki metalowej obudowie przekładni i dodatkowemu pałąkowi chroniącemu akumulator
- Bezpieczna praca dzięki zastosowaniu gumowanych uchwytów i dodatkowego wyłącznika bezpieczeństwa
- Prawidłowa postawa podczas pracy i odpowiednie wyważenie dzięki możliwości regulacji bezpośrednio na uprzęży
- Ekologiczne i ciche zasilanie akumulatorowe umożliwia zastosowania w miejscach wymagających zachowania ciszy
- 100% kompatybilność z klasą 18 V: efektywna praca 36 V dzięki zastosowaniu dwóch akumulatorów Metabo 18 V
- Wiele marek, jeden system akumulatorowy: ten produkt można łączyć z wszystkimi akumulatorami 18 V i ładowarkami marek CAS: www.cordless-alliance-system.com
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Średnica koszenia | 40 cm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 0 - 6000 /min |
| Średnica żyłki | 2 mm |
| Rękojeść | Uchwyt obwiedniowy |
| Ciężar bez akumulatora | 3.5 kg |
| Ciężar z akumulatorem | 4.4 kg |
| Bieg jałowy | 4.1 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 72 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 93 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.1 dB(A) |
Zakres dostawy
| uchwyt obwiedniowy |
| uprząż |
| Osłona |
| Szpula dwużyłkowa (żyłka Ø 2 mm, 4 m) |
| Klucz uniwersalny |
| bez akumulatora, bez ładowarki |
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 18V |
| Zawartość | Basic w kartonie |
| Typ narzędzia | Ogrodowe |
| Model | FSD 36-18 LTX BL 40 |
| Producent | Metabo |
| Rodzaj zasilania | akumulatorowy |