Przystawka nożyce do żywopłotu Metabo MA-HS 50 601726850
Cena regularna:
922,50 zł
Cena regularna:
750,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MA-HS 50 Przystawka - nożyce do żywopłotu
- Przycinanie wysokich żywopłotów i krzewów za pomocą przystawki - nożyce do żywopłotu z systemu wielofunkcyjnego Metabo, uniwersalne rozwiązanie do wielu prac ogrodowych
- Wraz z uniwersalnym napędem akumulatorowym MA 36-18 LTX BL Q stanowi przyjazny dla środowiska, cichy system, idealny do stosowania w strefach wymagających zachowania ciszy
- Szybkozłącze Metabo Quick do beznarzędziowej wymiany przystawki
- Wysokowydajny, precyzyjny system podwójnego cięcia z ostrzonymi diamentowo, obustronnie i wycinanymi laserowo zębami noży
- Listwa tnąca odchylana bez użycia narzędzi w zakresie 215° (13 pozycji), co pozwala uzyskać optymalny kąt w zależności od sytuacji roboczej
- Zderzak chroni użytkownika i przekładnię przed odrzutami podczas pracy w niewielkiej odległości od ścian i podłoża
- Duża wytrzymałość podczas użytkowania dzięki trwałej, metalowej przekładni
- Łatwy transport i ergonomiczne przechowywanie dzięki składanej listwie tnącej
| Długość noża | 50 cm |
| Długość cięcia | 48 cm |
| Maks. grubość cięcia | 22 mm |
| Kąt cięcia | 0 - 215 ° |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym | 0 - 2600 / 0 - 3100 /min |
| Długość | 1645 mm |
| Długość z napędem | 2620 mm |
| Ciężar | 2.8 kg |
| Wibracje | 3.5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 91 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 103 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.2 dB(A) |
Zakres dostawy
Etui ochronne do listwy tnącej
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 18V |
| Zawartość | Basic w kartonie |
| Typ narzędzia | Ogrodowe |
| Model | MA-HS 50 |
| Producent | Metabo |
| Rodzaj zasilania | akumulatorowy |