Przystawka podkrzesywarka Metabo MA-MS 25 601727850
Cena regularna:
922,50 zł
Cena regularna:
750,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MA-MS 25 Przystawka - podkrzesywarka
- Bezpieczna pielęgnacja drzew za pomocą przystawki - podkrzesywarki z systemu wielofunkcyjnego Metabo - uniwersalne rozwiązanie do wielu prac ogrodowych
- Wraz z uniwersalnym napędem akumulatorowym MA 36-18 LTX BL Q stanowi przyjazny dla środowiska, cichy system, idealny do stosowania w strefach wymagających zachowania ciszy
- Szybkozłącze Metabo Quick do beznarzędziowej wymiany przystawki
- Precyzyjne i mocne cięcie dzięki prędkości piły łańcuchowej do 18 m/s
- Przedłużenie wysięgnika zwiększające zasięg o 88 cm dostępne jako osprzęt
- Piła łańcuchowa o niskiej skłonności do odbić gwarantująca łatwe, bezpieczne cięcie i niewielkie wibracje
- Automatyczne smarowanie piły łańcuchowej zapewniające maksymalną wydajność cięcia przy minimalnych nakładach konserwacyjnych
- Łatwe napinanie i wymiana łańcucha tnącego
- Stabilna przypora metalowa zapewnia optymalne prowadzenie i ergonomiczne cięcie
- Zintegrowany hak do usuwania z korony drzewa ściętych gałęzi
- Półprzezroczysty zbiornik oleju umożliwiający wygodną kontrolę i łatwe uzupełnianie oleju
- Duża wytrzymałość podczas użytkowania dzięki trwałej, metalowej przekładni
| Długość szyny prowadzącej | 25 cm |
| Długość cięcia | 24 cm |
| Maks. prędkość obrotów piły łańcuchowej, stopień 1 | 16 m/s |
| Maks. prędkość obrotów piły łańcuchowej, stopień 2 | 18 m/s |
| Kształt zęba piły łańcuchowej | Półdłuto / Profil obniżony |
| Podziałka piły łańcuchowej | 3/8" LP |
| Grubość ogniwa napędowego | 1.3 mm |
| Liczba ogniw | 39 |
| Pojemność zbiornika olejowego | 120 ml |
| Długość | 1230 mm |
| Długość z napędem | 2005 mm |
| Ciężar | 1.7 kg |
| Wibracje | 3.22 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 93 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 108 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.29 dB(A) |
Zakres dostawy
| Łańcuch tnący 25 cm (3/8" LP / 1,3 mm) |
| Prowadnica 25 cm |
| Osłona prowadnicy |
| Klucz uniwersalny |