Szlifierka kątowa Metabo WEV 15-125 Quick HT 600562000
Cena regularna:
1 041,07 zł
Cena regularna:
846,40 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WEV 15-125 Quick HT Szlifierka kątowa
- Optymalna obróbka kamienia: wytrzymała, mocna szlifierka kątowa o dużym przełożeniu redukcyjnym przekładni i regulacją zredukowanej liczby obrotów umożliwia pracę oszczędzającą materiał
- Dłuższa żywotność, większa siła: silnik Metabo Marathon z opatentowaną ochroną przed przenikaniem pyłu, wyższą o 20% odpornością na przeciążanie i momentem obrotowym większym o 50%
- Pełnookresowa elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC) z pokrętłem regulacyjnym: umożliwia dostosowanie prędkości obrotowej do rodzaju obrabianego materiału i utrzymanie jej pod obciążeniem na stałym poziomie
- System Metabo M-Quick umożliwia szybką wymianę tarcz bez użycia narzędzi – wystarczy nacisnąć przycisk
- Możliwość zmiany położenia osłony bez użycia narzędzi, mocowanie uniemożliwiające obrócenie
- Rękojeść pomocnicza Metabo VibraTech (MVT) tłumi drgania i umożliwia wygodną pracę w trybie ciągłym
- Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic: w przypadku zablokowania tarczy minimalizuje zjawisko odrzutu do najniższego poziomu na rynku, zapewniając maksymalną ochronę użytkownika możliwość szybkiego wznowienia pracy
- Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe, funkcja łagodnego rozruchu oraz zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
- Obudowa przekładni montowana z możliwością obrotu co 90° dla osób leworęcznych lub do cięcia
- Szczotki powodujące automatyczne wyłączenie w przypadku nadmiernego zużycia chronią silnik
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Moc znamionowa | 1550 W |
| Moc oddawana | 940 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 2800 - 9600 /min |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 9600 /min |
| Moment obrotowy | 4.2 Nm |
| Gwint wrzeciona | M 14 |
| Obwód uchwytu | 206 mm |
| Ciężar bez kabla | 2.5 kg |
| Długość kabla | 4 m |
| Szlifowanie powierzchni | 5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Polerowanie | 2.6 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Szlifowanie arkuszem szlifierskim | 4 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 93 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 104 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Osłona |
| Kołnierz podporowy |
| Nakrętka mocująca M-Quick |
| Rękojeść pomocnicza Metabo VibraTech (MVT) |
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 230V |
| Zawartość | Basic w kartonie |
| Typ narzędzia | Szlifierka |
| Model | WEV 15-125 Quick HT |
| Producent | Metabo |
| Rodzaj zasilania | sieciowy |