Szlifierka kątowa WE 17-125 Quick 600515000
Cena regularna:
898,59 zł
Cena regularna:
730,56 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WE 17-125 Quick Szlifierka kątowa
- Maksymalna produktywność: szlifierka kątowa 1700 W o macy dużej maszyny i poręczności małej szlifierki do najszybszego usuwania materiału w zastosowaniach przemysłowych
- Dłuższa żywotność, większa siła: silnik Metabo Marathon z opatentowaną ochroną przed przenikaniem pyłu, wyższą o 20% odpornością na przeciążanie i momentem obrotowym większym o 50%
- Pełnookresowa elektronika Tacho-Constamatic (TC): szybki postęp pracy dzięki stałym obrotom pod obciążeniem
- System Metabo M-Quick umożliwia szybką wymianę tarcz bez użycia narzędzi – wystarczy nacisnąć przycisk
- Możliwość zmiany położenia osłony bez użycia narzędzi, mocowanie uniemożliwiające obrócenie
- Rękojeść pomocnicza Metabo VibraTech (MVT) tłumi drgania i umożliwia wygodną pracę w trybie ciągłym
- Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic: w przypadku zablokowania tarczy minimalizuje zjawisko odrzutu do najniższego poziomu na rynku, zapewniając maksymalną ochronę użytkownika możliwość szybkiego wznowienia pracy
- Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe, funkcja łagodnego rozruchu oraz zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
- Obudowa przekładni montowana z możliwością obrotu co 90° dla osób leworęcznych lub do cięcia
- Szczotki powodujące automatyczne wyłączenie w przypadku nadmiernego zużycia chronią silnik
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Moc znamionowa | 1700 W |
| Moc oddawana | 1040 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 11000 /min |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 11000 /min |
| Moment obrotowy | 3.7 Nm |
| Gwint wrzeciona | M 14 |
| Obwód uchwytu | 206 mm |
| Ciężar bez kabla | 2.5 kg |
| Długość kabla | 4 m |
| Szlifowanie powierzchni | 6 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Szlifowanie arkuszem szlifierskim | 3.6 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 93 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 104 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Osłona |
| Kołnierz podporowy |
| Nakrętka mocująca M-Quick |
| Rękojeść pomocnicza Metabo VibraTech (MVT) |