Szlifierka mimośrodowa Metabo FSX 200 Intec 609225500
Cena regularna:
356,69 zł
Cena regularna:
289,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FSX 200 Intec Szlifierka mimośrodowa
- Lekkie i poręczne narzędzie do wygodnej obsługi jednoręcznej
- Bardzo dobry stosunek ciężaru do wydajności umożliwiający pracę bez uczucia zmęczenia
- Uchwyt z antypoślizgową powłoką typu softgrip
- Pyłoszczelne łożyska kulkowe zapewniają długą żywotność urządzenia
- Kaseta worka na pył z filtrem pozwala pracować bez podłączania odkurzacza
- Możliwość podłączenia odkurzacza uniwersalnego z adapterem (wyposażenie dodatkowe) do odsysania pyłu
| Średnica talerza podporowego | 125 mm |
| Moc znamionowa | 240 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 11000 /min |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym | 22000 /min |
| Amplituda oscylacji | 2.7 mm |
| Ciężar bez kabla | 1.3 kg |
| Długość kabla | 2.8 m |
| Szlifowanie powierzchni | 6.5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Polerowanie | 14.5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 82 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 93 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Kaseta worka na pył |
| 1 filtr fałdowany |
| walizka narzędziowa z tworzywa sztucznego |