Szlifierka mimośrodowa Metabo SXE 3125 600443000
Cena regularna:
565,80 zł
Cena regularna:
460,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SXE 3125 Szlifierka mimośrodowa
- Lekka, poręczna szlifierka o doskonałych właściwościach ergonomicznych
- Elektronika Vario (V) – regulacja obrotów odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału
- Uchwyt z antypoślizgową powłoką typu softgrip
- Trwała obudowa łożysk wykonana z aluminiowego odlewu ciśnieniowego
- Niski poziom wibracji dzięki równomiernej pracy silnika
- Łatwy do opróżniania tekstylny worek na pył przeznaczony do pracy bez odkurzacza
- Możliwość odsysania pyłu po podłączeniu odkurzacza uniwersalnego
- Talerz szlifierski z wieloma otworami zapewnia skuteczność odsysania pyłu i długą żywotność materiału ściernego
| Średnica talerza podporowego | 125 mm |
| Moc znamionowa | 310 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 4000 - 12000 /min |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym | 8000 - 24000 /min |
| Amplituda oscylacji | 3 mm |
| Ciężar bez kabla | 1.5 kg |
| Długość kabla | 4 m |
| Szlifowanie powierzchni | 4.9 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Polerowanie | 6.4 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 80 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 91 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Talerz szlifierski „multi-hole” z mocowaniem na rzep |
| klucz sześciokątny |
| Tekstylne worki na pył |