Uniwersalny napęd Metabo MA 36-18 LTX BL Q 601725850
Cena regularna:
1 230,00 zł
Cena regularna:
1 000,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MA 36-18 LTX BL Q Uniwersalny napęd akumulatorowy
- Wydajny napęd akumulatorowy 2x 18 V do przystawek systemu wielofunkcyjnego Metabo, uniwersalne rozwiązanie do wielu prac ogrodowych
- Mocny silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką wydajność i długi czas pracy akumulatora
- Zmienna prędkość robocza dzięki dwóm predefiniowanym zakresom prędkości obrotowej i bezstopniowemu przełącznikowi przyspieszenia
- Szybkozłącze Metabo Quick do beznarzędziowej wymiany przystawki
- Prawidłowa postawa podczas pracy i odpowiednie wyważenie dzięki możliwości regulacji uchwytu obwiedniowego i uprzęży
- Bezpieczna praca dzięki gumowanym uchwytom i dodatkowemu wyłącznikowi bezpieczeństwa zapobiegającemu niezamierzonemu uruchomieniu
- Ekologiczne i ciche zasilanie akumulatorowe umożliwia zastosowania w miejscach wymagających zachowania ciszy
- Praktyczny pałąk do ochrony i zawieszania na akumulatorach
- Ergonomiczne przechowywanie na ścianie dzięki praktycznej zawieszce
- 100% kompatybilności z klasą 18 V: efektywna praca 36 V dzięki zastosowaniu dwóch akumulatorów Metabo 18 V
- Wiele marek, jeden system akumulatorowy: ten produkt można łączyć z wszystkimi akumulatorami 18 V i ładowarkami marek CAS: www.cordless-alliance-system.com
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 0 - 7000 / 0 - 8200 /min |
| Długość | 1052 mm |
| Ciężar bez akumulatora | 3 kg |
| Ciężar z akumulatorem | 3.9 kg |
Zakres dostawy
| uchwyt obwiedniowy |
| Klucz sześciokątny |
| uprząż |
| bez akumulatora, bez ładowarki |
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 |
| Napięcie | 18V |
| Zawartość | Basic w kartonie |
| Typ narzędzia | Ogrodowe |
| Model | MA 36-18 LTX BL Q |
| Producent | Metabo |
| Rodzaj zasilania | akumulatorowy |