Wiertarka Metabo BE 650 600741000
Cena regularna:
442,80 zł
Cena regularna:
360,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BE 650 Wiertarka
- Mała poręczna wiertarka
- Elektronika Vario (V) – regulacja obrotów odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału
- Pokrętło regulacji obrotów
- Obroty prawo/lewo
- Wrzeciono z gniazdem sześciokątnym do końcówek wkrętakowych umożliwia pracę bez uchwytu wiertarskiego
- Uchwyt z antypoślizgową powłoką typu softgrip
| Moc znamionowa | 650 W |
| Moc oddawana | 320 W |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Ø wiertła do drewna miękkiego | 30 mm |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 1500 /min |
| Biegi | 1 |
| Średnica szyjki mocowania | 43 mm |
| Zakres średnic mocowania w uchwycie wiertarskim | 1.5 - 13 mm |
| Wrzeciono wiertarki z 6-kątem wewnętrznym | 6.35 mm |
| Gwint wrzeciona wiertarki | 1/2" - 20 UNF |
| Ciężar bez kabla | 1.8 kg |
| Długość kabla | 2.5 m |
| Klasa L | 4.8 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 86 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 97 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Uchwyt wiertarski zębaty |
| Klucz do uchwytu wiertarskiego |