Opcje przeglądania
Producent
Nasza cena
-
od
do
Kapówka pilarka Metabo KGS 216 M 613216000
KGS 216 M Kapówka
Opis produktu
- Pilarka do cięcia kątowego i ukośnego w mobilnej klasie M, z funkcją posuwu – lekka, precyzyjna, przyjazna dla użytkownika
- Precision Cut Line (PCL): precyzyjna linia cięcia bez konieczności dodatkowej regulacji dzięki zmyślnie umieszczonej diodzie LED
- Duża wydajność cięcia dzięki funkcji posuwu do szerokich elementów
- Talerz obrotowy z funkcją szybkiego i precyzyjnego ustawiania najczęściej używanych kątów dzięki punktom zapadkowym
- Możliwość pochylenia piły tarczowej w zakresie od -2 do 47° pozwala na wykonywanie podcięć tylnych
- Masywna konstrukcja z aluminiowego odlewu ciśnieniowego umożliwia stosowanie do najcięższych zadań
- Efektywne odsysanie wiórów przez zintegrowane gniazdo ssące
- Funkcja łagodnego rozruchu wydłużająca żywotność silnika i przekładni
- Wysuwane poszerzenia stołu, również z możliwością demontażu, do podpierania bardzo długich elementów
- Zacisk szybkomocujący do bezpiecznego mocowania obrabianego elementu od góry lub od przodu
- Ogranicznik głębokości umożliwia wykonywanie rowków
- Wszystkie podziałki i elementy obsługowe dobrze widoczne z pozycji stanowiska pracy
- Ergonomiczne powierzchnie chwytne umożliwiające noszenie jedną lub obiema rękami
| Wymiary | 710 x 476 x 512 mm |
| Powierzchnia odkładcza | 345 x 730 mm |
| Maks. szerokość cięcia 90°/45° | 305 / 215 mm |
| Maksymalna głębokość cięcia 90°/45° | 70 / 40 mm |
| Grubość cięcia 90°/90° | 305 x 70 mm |
| Grubość cięcia 45°/45° | 215 x 40 mm |
| Regulacja stołu obrotowego w lewo/prawo | 50 / 50 ° |
| Pochylenie piły tarczowej w lewo/prawo | 47 / 2 ° |
| Piła tarczowa | 216 x 30 mm |
| Moc znamionowa S1 100% | 1200 W |
| Moc znamionowa S6 20% | 1500 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 5000 /min |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 3750 /min |
| Prędkość cięcia | 57 m/s |
| Ciężar | 13.4 kg |
| Długość kabla | 2 m |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 85 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 98 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Piła tarczowa „Precision cut wood – classic”, 216x30 Z40 |
| 2 zintegrowane poszerzenia stołu |
| Ogranicznik długości |
| Zacisk do mocowania obrabianego elementu |
| Klucz do wymiany piły tarczowej |
| Zwijacz przewodu |
| Worek na wióry |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kapówka pilarka Metabo KS 216M 610216000
KS 216 M Kapówka
Opis produktu
- Kompaktowa pilarka do cięcia kątowego i ukośnego w mobilnej klasie M – lekka, precyzyjna, przyjazna dla użytkownika
- Precision Cut Line (PCL): precyzyjna linia cięcia bez konieczności dodatkowej regulacji dzięki zmyślnie umieszczonej diodzie LED
- Talerz obrotowy z funkcją szybkiego i precyzyjnego ustawiania najczęściej używanych kątów dzięki punktom zapadkowym
- Możliwość pochylenia piły tarczowej w zakresie od -2 do 47° pozwala na wykonywanie podcięć tylnych
- Masywna konstrukcja z aluminiowego odlewu ciśnieniowego umożliwia stosowanie do najcięższych zadań
- Efektywne odsysanie wiórów przez zintegrowane gniazdo ssące
- Wysuwane poszerzenia stołu, również z możliwością demontażu, do podpierania bardzo długich elementów
- Zacisk szybkomocujący do bezpiecznego mocowania obrabianego elementu od góry lub od przodu
- Wszystkie podziałki i elementy obsługowe dobrze widoczne z pozycji stanowiska pracy
- Ergonomiczne powierzchnie chwytne umożliwiające noszenie jedną lub obiema rękami
| Wymiary | 477 x 464 x 479 mm |
| Powierzchnia odkładcza | 155 x 725 mm |
| Maks. szerokość cięcia 90°/45° | 120 / 80 mm |
| Maksymalna głębokość cięcia 90°/45° | 60 / 45 mm |
| Grubość cięcia 90°/90° | 120 x 60 mm |
| Grubość cięcia 45°/45° | 80 x 45 mm |
| Regulacja stołu obrotowego w lewo/prawo | 47 / 47 ° |
| Pochylenie piły tarczowej w lewo/prawo | 47 / 2 ° |
| Piła tarczowa | 216 x 30 mm |
| Moc znamionowa S1 100% | 1100 W |
| Moc znamionowa S6 20% | 1350 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 5000 /min |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 3800 /min |
| Prędkość cięcia | 57 m/s |
| Ciężar | 8.7 kg |
| Długość kabla | 2 m |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 85 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 98 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Piła tarczowa „Precision cut wood – classic”, 216x30 Z40 |
| 2 zintegrowane poszerzenia stołu |
| Ogranicznik długości |
| Zacisk do mocowania obrabianego elementu |
| Klucz do wymiany piły tarczowej |
| Worek na wióry |
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny