Opcje przeglądania
Producent
Nasza cena
-
od
do
Szlifierka kątowa WE 17-125 Quick 600515000
WE 17-125 Quick Szlifierka kątowa
- Maksymalna produktywność: szlifierka kątowa 1700 W o macy dużej maszyny i poręczności małej szlifierki do najszybszego usuwania materiału w zastosowaniach przemysłowych
- Dłuższa żywotność, większa siła: silnik Metabo Marathon z opatentowaną ochroną przed przenikaniem pyłu, wyższą o 20% odpornością na przeciążanie i momentem obrotowym większym o 50%
- Pełnookresowa elektronika Tacho-Constamatic (TC): szybki postęp pracy dzięki stałym obrotom pod obciążeniem
- System Metabo M-Quick umożliwia szybką wymianę tarcz bez użycia narzędzi – wystarczy nacisnąć przycisk
- Możliwość zmiany położenia osłony bez użycia narzędzi, mocowanie uniemożliwiające obrócenie
- Rękojeść pomocnicza Metabo VibraTech (MVT) tłumi drgania i umożliwia wygodną pracę w trybie ciągłym
- Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic: w przypadku zablokowania tarczy minimalizuje zjawisko odrzutu do najniższego poziomu na rynku, zapewniając maksymalną ochronę użytkownika możliwość szybkiego wznowienia pracy
- Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe, funkcja łagodnego rozruchu oraz zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
- Obudowa przekładni montowana z możliwością obrotu co 90° dla osób leworęcznych lub do cięcia
- Szczotki powodujące automatyczne wyłączenie w przypadku nadmiernego zużycia chronią silnik
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Moc znamionowa | 1700 W |
| Moc oddawana | 1040 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 11000 /min |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 11000 /min |
| Moment obrotowy | 3.7 Nm |
| Gwint wrzeciona | M 14 |
| Obwód uchwytu | 206 mm |
| Ciężar bez kabla | 2.5 kg |
| Długość kabla | 4 m |
| Szlifowanie powierzchni | 6 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Szlifowanie arkuszem szlifierskim | 3.6 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 93 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 104 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Osłona |
| Kołnierz podporowy |
| Nakrętka mocująca M-Quick |
| Rękojeść pomocnicza Metabo VibraTech (MVT) |
Dostępność: mała ilość
Szlifierka kątowa Metabo WEV 15-125 Quick HT 600562000
WEV 15-125 Quick HT Szlifierka kątowa
- Optymalna obróbka kamienia: wytrzymała, mocna szlifierka kątowa o dużym przełożeniu redukcyjnym przekładni i regulacją zredukowanej liczby obrotów umożliwia pracę oszczędzającą materiał
- Dłuższa żywotność, większa siła: silnik Metabo Marathon z opatentowaną ochroną przed przenikaniem pyłu, wyższą o 20% odpornością na przeciążanie i momentem obrotowym większym o 50%
- Pełnookresowa elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC) z pokrętłem regulacyjnym: umożliwia dostosowanie prędkości obrotowej do rodzaju obrabianego materiału i utrzymanie jej pod obciążeniem na stałym poziomie
- System Metabo M-Quick umożliwia szybką wymianę tarcz bez użycia narzędzi – wystarczy nacisnąć przycisk
- Możliwość zmiany położenia osłony bez użycia narzędzi, mocowanie uniemożliwiające obrócenie
- Rękojeść pomocnicza Metabo VibraTech (MVT) tłumi drgania i umożliwia wygodną pracę w trybie ciągłym
- Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic: w przypadku zablokowania tarczy minimalizuje zjawisko odrzutu do najniższego poziomu na rynku, zapewniając maksymalną ochronę użytkownika możliwość szybkiego wznowienia pracy
- Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe, funkcja łagodnego rozruchu oraz zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
- Obudowa przekładni montowana z możliwością obrotu co 90° dla osób leworęcznych lub do cięcia
- Szczotki powodujące automatyczne wyłączenie w przypadku nadmiernego zużycia chronią silnik
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Moc znamionowa | 1550 W |
| Moc oddawana | 940 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 2800 - 9600 /min |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 9600 /min |
| Moment obrotowy | 4.2 Nm |
| Gwint wrzeciona | M 14 |
| Obwód uchwytu | 206 mm |
| Ciężar bez kabla | 2.5 kg |
| Długość kabla | 4 m |
| Szlifowanie powierzchni | 5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Polerowanie | 2.6 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Szlifowanie arkuszem szlifierskim | 4 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 93 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 104 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Osłona |
| Kołnierz podporowy |
| Nakrętka mocująca M-Quick |
| Rękojeść pomocnicza Metabo VibraTech (MVT) |
Dostępność: średnia ilość
Szlifierka mimośrodowa Metabo FSX 200 Intec 609225500
FSX 200 Intec Szlifierka mimośrodowa
- Lekkie i poręczne narzędzie do wygodnej obsługi jednoręcznej
- Bardzo dobry stosunek ciężaru do wydajności umożliwiający pracę bez uczucia zmęczenia
- Uchwyt z antypoślizgową powłoką typu softgrip
- Pyłoszczelne łożyska kulkowe zapewniają długą żywotność urządzenia
- Kaseta worka na pył z filtrem pozwala pracować bez podłączania odkurzacza
- Możliwość podłączenia odkurzacza uniwersalnego z adapterem (wyposażenie dodatkowe) do odsysania pyłu
| Średnica talerza podporowego | 125 mm |
| Moc znamionowa | 240 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 11000 /min |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym | 22000 /min |
| Amplituda oscylacji | 2.7 mm |
| Ciężar bez kabla | 1.3 kg |
| Długość kabla | 2.8 m |
| Szlifowanie powierzchni | 6.5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Polerowanie | 14.5 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 82 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 93 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Kaseta worka na pył |
| 1 filtr fałdowany |
| walizka narzędziowa z tworzywa sztucznego |
Dostępność: mała ilość
Szlifierka mimośrodowa Metabo SXE 3125 600443000
SXE 3125 Szlifierka mimośrodowa
- Lekka, poręczna szlifierka o doskonałych właściwościach ergonomicznych
- Elektronika Vario (V) – regulacja obrotów odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału
- Uchwyt z antypoślizgową powłoką typu softgrip
- Trwała obudowa łożysk wykonana z aluminiowego odlewu ciśnieniowego
- Niski poziom wibracji dzięki równomiernej pracy silnika
- Łatwy do opróżniania tekstylny worek na pył przeznaczony do pracy bez odkurzacza
- Możliwość odsysania pyłu po podłączeniu odkurzacza uniwersalnego
- Talerz szlifierski z wieloma otworami zapewnia skuteczność odsysania pyłu i długą żywotność materiału ściernego
| Średnica talerza podporowego | 125 mm |
| Moc znamionowa | 310 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 4000 - 12000 /min |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym | 8000 - 24000 /min |
| Amplituda oscylacji | 3 mm |
| Ciężar bez kabla | 1.5 kg |
| Długość kabla | 4 m |
| Szlifowanie powierzchni | 4.9 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Polerowanie | 6.4 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 80 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 91 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Talerz szlifierski „multi-hole” z mocowaniem na rzep |
| klucz sześciokątny |
| Tekstylne worki na pył |
Dostępność: mała ilość
Wiertarka Metabo BE 650 600741000
BE 650 Wiertarka
- Mała poręczna wiertarka
- Elektronika Vario (V) – regulacja obrotów odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału
- Pokrętło regulacji obrotów
- Obroty prawo/lewo
- Wrzeciono z gniazdem sześciokątnym do końcówek wkrętakowych umożliwia pracę bez uchwytu wiertarskiego
- Uchwyt z antypoślizgową powłoką typu softgrip
| Moc znamionowa | 650 W |
| Moc oddawana | 320 W |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Ø wiertła do drewna miękkiego | 30 mm |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 1500 /min |
| Biegi | 1 |
| Średnica szyjki mocowania | 43 mm |
| Zakres średnic mocowania w uchwycie wiertarskim | 1.5 - 13 mm |
| Wrzeciono wiertarki z 6-kątem wewnętrznym | 6.35 mm |
| Gwint wrzeciona wiertarki | 1/2" - 20 UNF |
| Ciężar bez kabla | 1.8 kg |
| Długość kabla | 2.5 m |
| Klasa L | 4.8 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 86 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 97 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Zakres dostawy
| Uchwyt wiertarski zębaty |
| Klucz do uchwytu wiertarskiego |
Dostępność: mała ilość
Bruzdowanica Milwaukee WCS 45 4933383350
Bruzdownica o mocy 1900W 150 mm (głębokość cięcia 45 mm)
Silnik o mocy 1900W
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Zmienna i regulowana głębokość cięcia i zmienna szerokość cięcia
Uchwyt TILT-LOK™
Uchwyt Softgrip
Podłączenie odpylacza
W wyposażeniu 2 tarcze diamentowe, specjalne dłuto, klucze
Podstawowe informacje
Dostępność: mała ilość