Opcje przeglądania
Producent
Nasza cena
-
od
do
Wiertarko-wkętarka M18 BLPDRC-202C 664554390
Wiertarko-wkrętarka udarowa Milwaukee M18 BLPDRC-202C AKU 18V (2 × 2,0 Ah) – 4933492822
Kompaktowa wiertarko-wkrętarka udarowa z bezszczotkowym silnikiem, zaprojektowana z myślą o pracy w trudno dostępnych miejscach. Dzięki długości zaledwie 145 mm narzędzie zapewnia wysoką ergonomię i komfort użytkowania.
Wyposażona w wytrzymały, całkowicie metalowy uchwyt 13 mm, który gwarantuje pewne trzymanie oraz szybką i bezproblemową wymianę osprzętu. Moment obrotowy na poziomie 60,5 Nm oferuje doskonały stosunek mocy do rozmiaru, umożliwiając wydajną pracę w różnych materiałach.
Całkowicie metalowy, dwustronny klips do paska pozwala na wygodne i szybkie zawieszenie narzędzia podczas pracy. Wbudowana dioda LED oraz wskaźnik poziomu naładowania akumulatora zwiększają kontrolę i bezpieczeństwo użytkowania.
Zaawansowana technologia Milwaukee — bezszczotkowy silnik, akumulatory REDLITHIUM™ oraz system elektroniczny REDLINK™ — zapewnia dłuższy czas pracy, większą moc i wysoką trwałość. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami systemu MILWAUKEE® M18™.
Zoptymalizowane prędkości obrotowe (0–550 / 0–1700 obr./min) umożliwiają szybkie i precyzyjne wiercenie oraz wkręcanie.
Podstawowe informacje
| Typ zasilania | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Akumulator w komplecie | tak |
| Ilość akumulatorów | 2 |
| Pojemność akumulatora | 2,0 Ah |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Udar | tak |
| Ilość biegów | 2 |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 1700 obr./min |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 25500 ud./min |
| Twardy moment obrotowy | 60,5 Nm |
| Silnik bezszczotkowy | tak |
| Uchwyt | 13 mm |
| Maksymalna zdolność wiercenia w drewnie | 52 mm |
| Maksymalna zdolność wiercenia w murze | 16 mm |
| Maksymalna zdolność wiercenia w stali | 13 mm |
| Opakowanie | walizka |
| W zestawie | 2x M18 B2 Akumulatory, M12-18 C Ładowarka, Walizka |
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Wiertarko-wkrętarka M4 D-202B Milwaukee 4933440475
Wiertarko-wkrętarka M4 D-202B Milwaukee 4933 4404 75
Dostępność: brak towaru
1 100,00 zł
Cena regularna:
1 277,97 zł
Cena netto: 894,31 zł
Zestaw PowerPack M12 BLPP4A-202B 4933499693
Bezszczotkowy PowerPack M12 BLPP4A-202B
Zestaw zawiera
Kompaktowa bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka M12 BLDDRC-0
Kompaktowa bezszczotkowa zakrętarka udarowa M12 BLIDRC-0
Subkompaktowa piła szablasta hackzall™ C12 HZ-0
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny